Velenje.com uporablja piskotke, ki so nujno potrebni za delovanje strani ter piskotke zunanjih partnerjev, s katerimi belezimo statistiko obiska.
Vec o piskotkih najdes tukaj. S klikom na povezavo soglasas z uporabo piskotkov: Sprejmi
  Velenje.com
 Vzdevek  Geslo   Nov uporabnik | Geslo? 

S prijavo potrjujem, da sem seznanjen(a) s pravili GDPR 
  Velenje.com   Diskusije   Sport   Novice   Obvestila MO   Strokovnjak    Pogrebi   Online 586

Velenje.com : Zdravniška linijadr. Sonja Levak Hozjan : Odgovor


dr. Sonja Levak Hozjan
Zdravnica, specialistka ginekologije in porodništva

 


Izcedek med ciklusom,
30.9.2002 andreja

Približno 10 let že jem STEDIRIL M z vmesnimi prekinitvami (tudi po tri leta - rojstvo otroka) in se mi je prvič med ciklusom pojavil temno rdeč izcedek (vzeti bi morala še 6 tabletk in šele potem dobiti krvavitev). Čeprav sem zasledila, da je menda to lahko stranski učinek tabletk me vseeno zanima mnenje strokovnjaka! Hvala za odgovor!


Odgovor


Tak izcedek je lahko ob zadnjih dveh, treh tabletkah običajna stvar in samo zaradi tega ne zamenjujemo tabletk za druge. V kolikor se vam bi pojavila prava krvavitev, kot ob menstruaciji, bi bilo najbolje tabletke v tem ciklusu kar prekiniti, počakati en teden in pričeti z novo škatlico. Stediril m lahko jemljete nato dalje in ob ponavljajočih težavah s krvavimi izcedki obiščite ginekologa da izključi še kakšno drugo možnost izcedka (npr. krvavitev,po spolnem odnosu zaradi sprememb na materničnem vratu).

 

<< Nazaj na spisek vprašanj 

-+- Velenje.com -- Original since 2000 -+-
Pravila uporabe  |  GDPR na Velenje.com  |  Oglasevanje na Velenje.com  |  O nas  |  [email protected]