Velenje.com uporablja piskotke, ki so nujno potrebni za delovanje strani ter piskotke zunanjih partnerjev, s katerimi belezimo statistiko obiska.
Vec o piskotkih najdes tukaj. S klikom na povezavo soglasas z uporabo piskotkov: Sprejmi
  Velenje.com
 Vzdevek  Geslo   Nov uporabnik | Geslo? 

S prijavo potrjujem, da sem seznanjen(a) s pravili GDPR 
  Velenje.com   Diskusije   Sport   Novice   Obvestila MO   Strokovnjak    Pogrebi   Online 519

Velenje.com : Zdravniška linijadr. Sonja Levak Hozjan : Odgovor


dr. Sonja Levak Hozjan
Zdravnica, specialistka ginekologije in porodništva

 


diane 35,
31.3.2002 22-letnica

Pred slabimi tremi tedni sem začela jemati tabletke Diane35. Jemljem jih zaradi težav z aknami, predpisala mi jih je ginekologinja, po nasvetu dermatologa. Že po nekaj dnevih jemanja sem zaznala, da se me loteva po zaužitju tabletke neprijetna slabost. (Jemljem jih po zajtrku, ker mi je bilo, ko sem jih parkrat vzela pred jedjo, še bolj slabo. Sedaj sem se odločila, da jemanje tabletk prestavim v večerni čas, pred spanjem, a včasih zaradi slabosti ne morem zaspati.) V navodilih priloženih tabletkam sicer piše, da je slabost eden izmed redkih stranskih učinkov, ki se lahko pojavijo, zanima pa me, če ta slabost sčasoma mine, saj sem za izboljšanje stanja moje aknaste kože pripravljena potrpeti mesec ali dva slabosti! Že vnaprej se vam zahvaljujem za odgovor.


Odgovor


Za čistejšo, zaradi aken spremenjeno kožo na obrazu se res splača potrpeti, saj bo učinek zagotovo viden že po nekaj mesečni uporabi. Vedno vzamite tabletke le zvečer po zadnjem obroku in zagotovo se jih boste navadila in slabosti sigurno izginejo.

 

<< Nazaj na spisek vprašanj 

-+- Velenje.com -- Original since 2000 -+-
Pravila uporabe  |  GDPR na Velenje.com  |  Oglasevanje na Velenje.com  |  O nas  |  [email protected]