Velenje.com uporablja piskotke, ki so nujno potrebni za delovanje strani ter piskotke zunanjih partnerjev, s katerimi belezimo statistiko obiska.
Vec o piskotkih najdes tukaj. S klikom na povezavo soglasas z uporabo piskotkov: Sprejmi
  Velenje.com
 Vzdevek  Geslo   Nov uporabnik | Geslo? 

S prijavo potrjujem, da sem seznanjen(a) s pravili GDPR 
  Velenje.com   Diskusije   Sport   Novice   Obvestila MO   Strokovnjak    Pogrebi   Online 745

Velenje.com : StrokovnjakPrimož Jevšek : Odgovor


Primož Jevšek
dr. dent. med.

 




Rumeni zobki,
11.3.2010 Tanja

Imam sina starega 11 mesecev, približno pol leta mu že dajem antibiotik Primotren! Ko so mu pričeli izraščati zobki, v času odkar mu dajem antibiotike, so le ti zelo rumene barve! Zanima me ali je to posledica antibiotika ter ali to izgine oz. kaj lahko naredim, da ostali zobje, ki bodo še izrasli, ne bi bili rumeni. Hvala in Lep dan vam želim!


Odgovor


Spoštovani.

Težave z zabarvanjem zob so lahko posledica jemanja antibiotikov, vendar je ponavadi zabarvanost prehodna.
Potrebno je temeljito čistiti zobe. Če to ne pomaga se lahko zobe po koncu jemanja antibiotikov spolira s posebno polirno pasto.
Prepričan sem da bodo zobje bistveno lepši.

Lep pozdrav, Primož Jevšek.

 

<< Nazaj na spisek vprašanj 

-+- Velenje.com -- Original since 2000 -+-
Pravila uporabe  |  GDPR na Velenje.com  |  Oglasevanje na Velenje.com  |  O nas  |  [email protected]