Velenje.com uporablja piskotke, ki so nujno potrebni za delovanje strani ter piskotke zunanjih partnerjev, s katerimi belezimo statistiko obiska.
Vec o piskotkih najdes tukaj. S klikom na povezavo soglasas z uporabo piskotkov: Sprejmi
  Velenje.com
 Vzdevek  Geslo   Nov uporabnik | Geslo? 

S prijavo potrjujem, da sem seznanjen(a) s pravili GDPR 
  Velenje.com   Diskusije   Sport   Novice   Obvestila MO   Strokovnjak    Pogrebi   Online 357

Velenje.com : StrokovnjakKozmetični Studio Lanis : Odgovor


Kozmetični Studio Lanis
Nega obraza & telesa, masaže, izdelava geliranih nohtov ter ličenje

 




Mozolji in temne pike,
1.11.2007 aleksandra

Pred pol leta sem nehala z jemanjem kotracepcijskih tablet (jemala sem jih 5 mesecev). Kmalu po tem je postala moja koža mozoljasta, vendar samo v predelu čela in okoli ust (predvsem na levi strani). Nekaj časa sem mozolje stiskala. Na čelu so mi ostale temne pike in sedaj tudi okoli ust četudi mozoljev ne stiskam. Ostajajo temni mali madeži-nekakšne pike. Prehranjujem se zdravo, uporabljam čistilne gele (katere pa vi priporočate). Sedaj me zanima ali bodo ti madeži ostali? Prej se nikoli nisem pudrala sedaj pa to moram saj sem cela pikasta na teh predelih.


Odgovor


Pozdravljeni!

Zelo težko iz tega Vašega opisa razberem za kakšne črne pike se gre. Ponavadi so črne pike na obrazu ogrci, zamašene lojnice.
Priporočam Vam, da se oglasite pri nas in Vam bomo brezplačno pregledali kožo in svetovali.
Ker iz tega ne morem razbrati ali so to ogrci, ali od UV žarkov poškodovana koža.

Hvala
Lep dan.

 

<< Nazaj na spisek vprašanj 

-+- Velenje.com -- Original since 2000 -+-
Pravila uporabe  |  GDPR na Velenje.com  |  Oglasevanje na Velenje.com  |  O nas  |  [email protected]