Velenje.com uporablja piskotke, ki so nujno potrebni za delovanje strani ter piskotke zunanjih partnerjev, s katerimi belezimo statistiko obiska.
Vec o piskotkih najdes tukaj. S klikom na povezavo soglasas z uporabo piskotkov: Sprejmi
  Velenje.com
 Vzdevek  Geslo   Nov uporabnik | Geslo? 

S prijavo potrjujem, da sem seznanjen(a) s pravili GDPR 
  Velenje.com   Diskusije   Sport   Novice   Obvestila MO   Strokovnjak    Pogrebi   Online 438

Velenje.com : StrokovnjakKozmetični Studio Lanis : Odgovor


Kozmetični Studio Lanis
Nega obraza & telesa, masaže, izdelava geliranih nohtov ter ličenje

 




Katastrofalna koža,
23.2.2007

No pa da kar začnem nikoli nisem imela problemov s kožo že od najstniških let nikjer nobenega mozolja, tu pa tam seveda kakšen, ki pa je hitro zginil. Zdaj že od poletja opažam imam zelo zamašene pore in kar naprej neke mozolje po obrazu,največ na bradi, čelu sedaj tudi po ličnicah in ob strani tam pri obrveh, večini jih ni pravih mozoljev ampak samo bunkice,ki zelo bolijo če jih poskušam stiskati. Je mogoče moj problem pogojen z prenehanjem jemanja kontracepcije? Sem hodila na redne obiske kozmetičarki, ki mi je odpravljala težavo, vendar neuspešno. Naj grem k zdravnici in prosim za napotnico za dermatologa? Naj povem še da si vsak dan čistim obraz in poskrbim da preden grem spat na njemu ni ličil pa kljub temu se še vedno pojavljajo in vedno jih je več. Meni to ni lepo in nočem imeti takšne kože! Hvala za pomoč LP


Odgovor


Pozdravljeni!
Po vašem opisu sodeč, imate podkožne mozolje.
Vse se da odstraniti in premagati, samo pravi pristop se mora najti in odkriti vir težave.
Po prenehanju jemanja kontracepcijskih tablet, imajo skoraj vse ženske težave s kožo. Pri vseh se je lahko težava omilila, skoraj čisto odstranila.
Če želite se lahko oglasite pri meni in bova videli kaj se da storiti.
Lep dan vam želim.

 

<< Nazaj na spisek vprašanj 

-+- Velenje.com -- Original since 2000 -+-
Pravila uporabe  |  GDPR na Velenje.com  |  Oglasevanje na Velenje.com  |  O nas  |  [email protected]