Velenje.com uporablja piskotke, ki so nujno potrebni za delovanje strani ter piskotke zunanjih partnerjev, s katerimi belezimo statistiko obiska.
Vec o piskotkih najdes tukaj. S klikom na povezavo soglasas z uporabo piskotkov: Sprejmi
  Velenje.com
 Vzdevek  Geslo   Nov uporabnik | Geslo? 

S prijavo potrjujem, da sem seznanjen(a) s pravili GDPR 
  Velenje.com   Diskusije   Sport   Novice   Obvestila MO   Strokovnjak    Pogrebi   Online 537

Velenje.com : StrokovnjakKozmetični Studio Lanis : Odgovor


Kozmetični Studio Lanis
Nega obraza & telesa, masaže, izdelava geliranih nohtov ter ličenje

 




Pikice na nogah,
4.9.2006

Doma imam epilator (aparat). Pa ga imam že eno leto, pa mam zdaj pikice, take črne in rdeče po nogah. Kaj je to?


Odgovor


Z uporabo epilatorja, se ne odstrani samo dlaka, ampak tudi zgornji del kože(kot pri pilingu), zato se začne ta pospešeno obnavljati. Ko pa zraste dlaka do tej dolžine, kjer naj bi pogledala ven, pa ne more, zaradi kože, ki ji prekriva izhod. Zato dlaka raste naprej še pod kožo. Temu rečemo vraščena dlaka. Predvidevam, da imate s to težavo opravka.
Po uporabi aparata, si po dveh-treh dneh naredite piling in ga redno ponavljajte na to obdobje. Vsak dan si telo mažite s kremo. Ves ta proces, bo zelo dolgotrajen. Ker je na te mestu poškodovana koža in bo rabila zelo dolgo časa, da se obnovi.
Lep dan.

 

<< Nazaj na spisek vprašanj 

-+- Velenje.com -- Original since 2000 -+-
Pravila uporabe  |  GDPR na Velenje.com  |  Oglasevanje na Velenje.com  |  O nas  |  [email protected]