Velenje.com uporablja piškotke, ki so nujno potrebni za delovanje strani ter piškotke zunanjih partnerjev, s katerimi beležimo statistiko obiska. Več o piškotkih najdete tukaj. S klikom na povezavo soglašaš, z uporabo piškotkov: Sprejmi

  Velenje.com
 Vzdevek  Geslo   Nov uporabnik | Geslo? 

S prijavo potrjujem, da sem seznanjen(a) s pravili GDPR 

Velenje.com : StrokovnjakBranko Ćumurdžić : Odgovor


Branko Ćumurdžić
Licencirani trener fitnesa FZS

 




Kdaj naj jem,
9.10.2007 miša

Imam eno vprašanje. Začela sem redno telovadit, predvsem tek. Zanima me, kdaj je bolj priporočlivo jest pred ali po teku?


Odgovor


Zdravo!

Odvisno kdaj tečete. Če tečete zjutraj na tešče, vam ni potrebno pred tekom(brez hidratov, kak beljakovinski napitek bi prav prišel), je pa vsekakor pomembno po teku (hidrati+beljakovine). Če tečete enkrat čez dan, pa vsekakor pred in po vadbi. Predvsem je treba biti pozoren na obrok po vadbi. Telesu moramo zagotoviti pravilno vsebino obroka zaradi same regeneracije.

 

<< Nazaj na spisek vprašanj 

-+- Velenje.com -- Original since 2000 -+-
Pravila uporabe  |  GDPR na Velenje.com  |  Oglasevanje na Velenje.com  |  O nas  |  [email protected]