Velenje.com uporablja piškotke, ki so nujno potrebni za delovanje strani ter piškotke zunanjih partnerjev, s katerimi beležimo statistiko obiska. Več o piškotkih najdete tukaj. S klikom na povezavo soglašaš, z uporabo piškotkov: Sprejmi

S prijavo potrjujem, da sem seznanjen(a) s pravili GDPR

Velenje.com : �port : Novica

V goste prihaja Ribnica

29. apr 2022

Po dveh gostujočih tekmah bodo rokometaši Gorenja Velenja odigrali dve tekmi v domači Rdeči dvorani. Prva bo na sporedu v soboto, 30. aprila ob 18.00, ko v goste prihaja RD Riko Ribnica.

Velenjski rokometaši so z visoko zmago proti ekipi iz Ormoža vstopili v zaključni del sezone 2021/2022. Varovanci Zorana Jovičić nadaljujejo z napornim ritmom tekem, saj jih po torkovem gostovanju v Lizboni, v naslednjih štirih dneh čakata dve domači tekmi. Prva bo na sporedu v soboto, 30. aprila ob 18.00 proti RD Riko Ribnica, druga pa v torek, 3. maja, ko bodo ose odigrale povratno tekmo četrtine finala Lige Evropa.

Z RD Riko Ribnica so se Velenjčani srečali v jesenskem delu lige NLB. V Ribnici so ose morale premoč priznati domačinom, ki so slavili z rezultatom 31:29. Trenutno se ekipa Ribnice s šestindvajsetimi točkami nahaja na 5. mestu lestvice Lige NLB, rokometaši Gorenja Velenja pa s petimi točkami več na 3. mestu.

Vstopnice so na voljo na mojekarte.si in na vseh bencinskih servisih Petrol in OMV ter v TIC Velenje. Na dan tekme pa na blagajni Rdeče dvorane, ki se odpre uro in pol pred začetkom tekme.

Tekmo si boste lahko v neposrednem prenosu ogledali tudi na našem facebook profilu in YouTube kanalu.

Aljaž Panjtar, rokometaš RK Gorenje Velenje
“Ribnica je kvalitetna ekipa, ki nas je letos že premagala. Zato smo odločeni, da z borbeno in motivirano predstavo na domačih tleh pokažemo svoj pravi obraz in jim vrnemo za ta poraz. Pot do zmage ne bo lahka, biti moramo disciplinirani in maksimalno borbeni vseh 60 minut. Ta tekma je za nas izjemno pomembna in naredili bomo vse, da dve točki ostaneta doma.”

23. krog Lige NLB, 30. april, 18.00 (Rdeča dvorana, Velenje)
RK GORENJE VELENJE : RD RIKO RIBNICA