Velenje.com uporablja piskotke, ki so nujno potrebni za delovanje strani ter piskotke zunanjih partnerjev, s katerimi belezimo statistiko obiska.
Vec o piskotkih najdes tukaj. S klikom na povezavo soglasas z uporabo piskotkov: Sprejmi

Velenje.com   Diskusije   Sport   Novice   Obvestila MO   Strokovnjak    Pogrebi   Online 1307

Velenje.com : Šport : Novica

Iz Ormoža brez točk

17. mar 2021

Velenjčani so v torek gostovali v Ormožu. Po izjemno napeti in izenačeni tekmi so se zmage s 26:25 na koncu veselili domačini.

Tekmo so v 1. minuti povedli črno - rumeni z zadetkom Aleksa Kavčiča za 1:0. Gostujoča ekipa je držala tempo do 14. minute, ko je David Miklavčič zadel za +2 (7:5). V nadaljevanju so domačini pohodili plin in v 17. minuti rezultat poravnali na 7:7. Velenjčani so ponovno povedli v naslednji minuti, ko je za +1 zadel Miklavčič. V 22. minuti je bil z drugim zaporednim golom ponovno uspešen kapetan velenjske ekipe za +4 (11:7). Do polčasa so se Ormožani ponovno uspeli pribljižati. Ose so na odmor odšle z zadetkom prednosti (14:13).

Drugi polčas so odprli Velenjčani, z zadetkom Ibrahima Haseljića za +2 (15:13). Domačini so rezultat ponovno poravnali v 39. minuti na 17:17. Naslednjih deset minut smo spremljali izjemno izenačeno in nepredvidljivo tekmo, kjer si nobena od ekip ni uspela priboriti več kot zadetek prednosti. V 52. minuti pa se je domači ekipi uspelo odlepiti za +2 (22:20). Osam so Ormožani delali velike težave v obrambi, ki so se na koncu veselili zmage s 26:25.

Najbolj učinkovit strelec v velenjski zasedbi je bil Aleks Kavčič s šestimi zadetki, sledil mu je David Miklavčič s petimi zadetki.

Aleks Kavčič, rokometaš Gorenja Velenja:
"V tekmo smo stopili odločno, a se je v nadaljevanju pojavila živčnost in posledično napake. Na koncu so nam zgrešeni streli onemogočili (vsaj) neodločen izid."

20. krog Lige NLB, 16. marec, 18:30 (Športna dvorana HARDEK)
JERUZALEM ORMOŽ : GORENJE VELENJE 26:25 (13:14)
GORENJE VELENJE: Panjtar (5 obramb), Taletović (5 obramb), Aleks Kavčič 6, David Miklavčič 5, Miha Kavčič 4, Verdinek 3, Haseljić 2, Tajnik 2, Pajt 1, Sokolič 1, Jovičić 1, Starc, Drobež, Komar, Grmšek, Predović