Velenje.com uporablja piškotke, ki so nujno potrebni za delovanje strani ter piškotke zunanjih partnerjev, s katerimi beležimo statistiko obiska. Več o piškotkih najdete tukaj. S klikom na povezavo soglašaš, z uporabo piškotkov: Sprejmi

  Velenje.com
 Vzdevek  Geslo   Nov uporabnik | Geslo? 

S prijavo potrjujem, da sem seznanjen(a) s pravili GDPR 

Velenje.com : StrokovnjakViron Salon zdravja : Odgovor


Viron Salon zdravja
Lajšanje vsakdanjih tezav

 


Magnetna terapija in alergija,
1.11.2008 Obupana

Lep pozdrav! Zanima me, kaj to je? Zakaj jo uporabljate? Imam namreč hude probleme z alergijami in me zanima če se da s tem kaj pomagati? Ker mi uradna medicina ne more pomagati. Najlepša hvala za odgovor.


Odgovor


Magnetna terapija se lahko uporabi povsod-kot osnova,podpora ali dopolnitev zdravljenja. Uveljavlja se v vseh vejah medicine-v internistiki tudi kot lajšanje alergijskih odzivov organizma na zunanje ali notranje vplive.Wagnertherapiesystem temelji na terapevtski blazini-magnetno polje deluje zdravilno,krepčilno na celoten organizem.Srce terapevtskega sistema pa je računalniška napravica, s katero nastavimo pravilno terapijo.Z magnetno-akupunkturno palčko pa uravnavamo energijski pretok po meridianih in čakrah. Na tak način čistimo telo strupov, ki so privedli do alergij in dvigujemo imunski sistem.
Pridi na 15 minutni brezplačni tretma in se sama prepričaj!

 

<< Nazaj na spisek vprašanj 

-+- Velenje.com -- Original since 2000 -+-
Pravila uporabe  |  GDPR na Velenje.com  |  Oglasevanje na Velenje.com  |  O nas  |  [email protected]