Velenje.com uporablja piskotke, ki so nujno potrebni za delovanje strani ter piskotke zunanjih partnerjev, s katerimi belezimo statistiko obiska.
Vec o piskotkih najdes tukaj. S klikom na povezavo soglasas z uporabo piskotkov: Sprejmi
  Velenje.com
 Vzdevek  Geslo   Nov uporabnik | Geslo? 

S prijavo potrjujem, da sem seznanjen(a) s pravili GDPR 
  Velenje.com   Diskusije   Sport   Novice   Obvestila MO   Strokovnjak    Pogrebi   Online 401

Velenje.com : StrokovnjakDruštvo za boj proti raku : Odgovor


Društvo za boj proti raku
Branka Drk

 


Prozoren izcedek iz bradavice,
13.5.2009

Pred 6. meseci sem si dala vstaviti zaščito Mirena. Menstruacijo sem od takrat imela 2x. Zdaj pa že 14 dni opažam, da mi iz leve dojke teče prozoren izcedek, ampak ne vsak dan. Zdaj ga imam 2 dni, prej ga ni blo en teden. Zanima me, a je to zaradi kontracepcije Mirene? Je potrebno h ginekologu?


Odgovor


Mirena kot hormonski maternični vložek lahko povzroči tudi spremembe na
dojkah, običajno na obeh, najpogosteje občutljivost.Sam po sebi voden, tj.
neobarvan izcedek ni nevaren, vendar je za izkjučitev bolezni potreben
pregled ali pri osebnem zdravniku ali ginekologu.

 

<< Nazaj na spisek vprašanj 

-+- Velenje.com -- Original since 2000 -+-
Pravila uporabe  |  GDPR na Velenje.com  |  Oglasevanje na Velenje.com  |  O nas  |  [email protected]