Velenje.com uporablja piskotke, ki so nujno potrebni za delovanje strani ter piskotke zunanjih partnerjev, s katerimi belezimo statistiko obiska.
Vec o piskotkih najdes tukaj. S klikom na povezavo soglasas z uporabo piskotkov: Sprejmi
  Velenje.com
 Vzdevek  Geslo   Nov uporabnik | Geslo? 

S prijavo potrjujem, da sem seznanjen(a) s pravili GDPR 
  Velenje.com   Diskusije   Sport   Novice   Obvestila MO   Strokovnjak    Pogrebi   Online 428

Velenje.com : StrokovnjakDruštvo za boj proti raku : Odgovor


Društvo za boj proti raku
Branka Drk

 


Tablete Logest in Cilest,
13.5.2009

Lep pozdrav! Zanima me, če veste kaj bi lahko bilo to. 5 let sem jemala kontracepcijske tablete Logest, sedaj sem pa dobila druge in sicer Cilest. Prejšnji mesec nisem jemala nič, ta mesec pa jemljem prvič Cilest in se mi je pred parimi dnevi pojavil krvav izcedek (podoben menstruaciji, vendar ne tako močan) ki traja že štiri dni. V petek sem imela spolne odnose, ali to kaj vpliva na ta izcedek? Ali je to možno zaradi tablet? Partnerja imam pa istega že več let. Kaj je to in ali moram k dr. ali pa zamenjati tablete? Najlepša hvala


Odgovor


Blaga krvavitev ob pričetku jemanja kontracepcijskih tablet je pogost
stranski učinek, ki navadno mine po enem mesecu. V primeru nadaljevanja
težav dva ali več ciklusov ali če se pojavijo še drugi bolezenski znaki, pa
je potrebno obiskati ginekologa.

 

<< Nazaj na spisek vprašanj 

-+- Velenje.com -- Original since 2000 -+-
Pravila uporabe  |  GDPR na Velenje.com  |  Oglasevanje na Velenje.com  |  O nas  |  [email protected]