Velenje.com uporablja piskotke, ki so nujno potrebni za delovanje strani ter piskotke zunanjih partnerjev, s katerimi belezimo statistiko obiska.
Vec o piskotkih najdes tukaj. S klikom na povezavo soglasas z uporabo piskotkov: Sprejmi
  Velenje.com
 Vzdevek  Geslo   Nov uporabnik | Geslo? 

S prijavo potrjujem, da sem seznanjen(a) s pravili GDPR 
  Velenje.com   Diskusije   Sport   Novice   Obvestila MO   Strokovnjak    Pogrebi   Online 460

Velenje.com : Zdravniška linijadr. Sonja Levak Hozjan : Odgovor


dr. Sonja Levak Hozjan
Zdravnica, specialistka ginekologije in porodništva

 


Rjavi izcedek,
29.7.2002 Maja

Že večkrat se mi je pojavil povsem rjav izcedek in ne vem zakaj taksen izcedek. Jemljem kontracepcijske tablete in ne vem ali je to vzrok ali kaj drugega. Hvala.


Odgovor


Ob jemanju nizkodoznih hormonskih kontracepcijskih tabletk se lahko Maja pojavi tak rjav izcedek. Nujno je, da tabletke jemlješ zelo redno in da nobene ne pozabiš. Če se izcedek pojavi zgolj po spolnem odnosu pa je bolje, da še enkrat obiščeš svojo ginekologinjo.

 

<< Nazaj na spisek vprašanj 

-+- Velenje.com -- Original since 2000 -+-
Pravila uporabe  |  GDPR na Velenje.com  |  Oglasevanje na Velenje.com  |  O nas  |  [email protected]