Velenje.com uporablja piskotke, ki so nujno potrebni za delovanje strani ter piskotke zunanjih partnerjev, s katerimi belezimo statistiko obiska.
Vec o piskotkih najdes tukaj. S klikom na povezavo soglasas z uporabo piskotkov: Sprejmi
  Velenje.com
 Vzdevek  Geslo   Nov uporabnik | Geslo? 

S prijavo potrjujem, da sem seznanjen(a) s pravili GDPR 
  Velenje.com   Diskusije   Sport   Novice   Obvestila MO   Strokovnjak    Pogrebi   Online 525

Velenje.com : Zdravniška linijadr. Sonja Levak Hozjan : Odgovor


dr. Sonja Levak Hozjan
Zdravnica, specialistka ginekologije in porodništva

 


Kaj pa ce ...?,
16.7.2002 Deja

Pozdravljeni! Pred kratkim sem vas vprasala za nasvet glede prestavitve menstruacije z tabletkami minulet. Danes je prvi dan podaljska. Zelim si jo podaljsati, ker grem te dni na dopust. In kje tici problem? Prijateljica mi je rekla, da kljub temu, ce jemljem tabletke naprej se to ne pomeni 100%, da ne bom dobila menstruacije. Je to res? Ce je in jo dobim, moram prenehati jemati tabletke? Kdaj jih potem spet vzamem - cez teden dni? Najlepsa hvala za odgovor.


Odgovor


100% ni na tem svetu skoraj nič. Ob podaljšanem jemanju tabletk je možno, da imaš zato rjav izcedek ali celo krvavitev. V kolikor se ti pojavi tako močna krvavitev, kot ob dnevih z menstruacijo je bolje prekiniti podaljšano jemanje tabletk. Prekineš za 7 dni nato pričneš z novo škatlico od začetka.

 

<< Nazaj na spisek vprašanj 

-+- Velenje.com -- Original since 2000 -+-
Pravila uporabe  |  GDPR na Velenje.com  |  Oglasevanje na Velenje.com  |  O nas  |  [email protected]